MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 17514099
nr 1751 4099
Sekretär
1700-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höjd: 115 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:24:54
150 kr